📚 | Franczyza Edukacyjna ▪ Szkoła Językowa Dla Dzieci - Early Stage…

Chcesz założyć własną szkołę? Szukasz patentu na dobry START? Skorzystaj z naszego sprawdzonego scenariusza. Stwórz nową galaktykę we wszechświecie Early Stage! Pomożemy Ci zbudować dobry biznes, bez zbędnego ryzyka. Kompleksowo – od pomysłu, metodyki, marketingu po administrację. Z perspektywą kosmicznego rozwoju.

Jeśli masz już szkołę i szukasz ciekawego programu, który zachwyci uczniów i ich rodziców, to dobrze trafiłeś. Mamy sprawdzone rozwiązania, które działają w wielu szkołach w Polsce.

Dlaczego Early Stage?

Early Stage to wiodąca szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Mamy za sobą długą historię i sprecyzowany plan na przyszłość. W trakcie 26 lat działalności zbudowaliśmy silną markę, której w tym roku zaufało przeszło 33 tysięcy uczniów. Stawiamy na dynamiczny rozwój szkoły, dlatego jesteśmy obecni w wielu miastach całej Polski. Aktualnie współpracuje z nami ponad 100 franczyzobiorców, przy czym ta liczba stale wzrasta. W Warszawie i okolicach to właśnie w Early Stage uczy się najwięcej dzieci. Wiemy, jak powtórzyć ten sukces w Twoim mieście!