Early Stage Universe | Early Stage Universe

Dlaczego warto otworzyć szkołę z Early Stage?

15.09.2022
Szkoła z Early Stage

Szkoła języka angielskiego z Early Stage

Dynamicznie zmieniające się warunki gospodarcze, podatkowe, sytuacja polityczno-ekonomiczna – to wszystko buduje u potencjalnych przedsiębiorców poczucie niepokoju i skłania do odsunięcia w czasie wielu projektów. Czy masz jednak gwarancję, że za rok, dwa albo trzy warunki bardziej będą sprzyjały otwarciu szkoły języka angielskiego w Twojej okolicy? Dzisiaj trudno to przewidzieć. Zamiast więc czekać na hipotetycznie lepszy moment, możesz poszukać partnera, który przekaże Ci swoją wiedzę na temat stabilnego prowadzenia biznesu i wskaże drogę, którą najlepiej podążać. Nie oznacza to, że znikną wyzwania, problemy i pytania, jednak na sporą część z nich, już na początku uzyskasz odpowiedź.

A jak określić, który franczyzodawca będzie dla nas odpowiednim mentorem? Wybierając wspólnika, powinniśmy kierować się doświadczeniem, jakie posiada i tym, jak prosperuje jego biznes. Szkoła języka angielskiego Early Stage to placówka, która działa nieprzerwanie już od niemal 30 lat. Natomiast 15 lat temu, firma zdecydowała się udostępnić swój model biznesowy, podpisując pierwszą współpracę franczyzową. Czego zatem możemy spodziewać się, wybierając tak doświadczonego partnera?

Od franczyzodawcy, jakim jest Early Stage, możesz liczyć na wsparcie w wielu aspektach budowania i rozwijania swojej szkoły. Do dyspozycji otrzymasz nie tylko przygotowaną i gotową do wprowadzenia w życie metodykę oraz sprawdzony, autorski program nauczania, lecz także ogrom wsparcia marketingowego, szkoleniowego, administracyjnego, HR-owego i z obszaru IT. To niezwykle ważne szczególnie na etapie otwierania placówki, kiedy ilość dokumentacji, wymogów prawnych i organizacyjnych może przerażać. Liczy się jednak także i to, jak partner będzie Cię wspierał za miesiąc, rok czy dwa po otwarciu szkoły. O naszym modelu współpracy więcej dowiesz się tutaj.


Wsparcie dla Franczyzobiorców szkoły języka angielskiego

Prowadzenie szkoły języka angielskiego to bardzo angażujące i wymagające zadanie. Warto się na nie dobrze przygotować. Przydatna jest w tym świadomość, że obok siebie masz doświadczonego partnera, który pomoże Ci z trudnymi wyzwaniami posiadania własnego biznesu.

Jednak współpraca i pomoc franczyzodawcy nie zwalnia Cię z obowiązku budowania placówki i jej rozwijania. Powinieneś pamiętać, że to Ty w największym stopniu odpowiadasz za to, jak będzie prosperować Twoja szkoła języka angielskiego. Early Stage natomiast, oferuje wsparcie w wielu trudnych zadaniach. Jako marka i Twój partner bierzemy na siebie:

  • planowanie i wdrażanie w życie strategii content marketingowej, dzielenie się wiedzą, praktykami, wizją nauczania;

  • marketing online, docieranie w sieci także i do Twoich potencjalnych klientów;

  • prowadzenie strony internetowej, jej stałą aktualizację, w tym troskę o aktualność wszystkich danych dotyczących Twojej placówki;

  • prowadzenie zarówno profili w social mediach, które stanowią kolejny kanał dotarcia do potencjalnych odbiorców, jak i formę kontaktu z tymi, którzy już nas znają;

  • współpracę z portalami rekrutacyjnymi, promowanie ofert pracy dla lektorów;

  • aktualizowanie dokumentów prawnych, których potrzebujesz do prowadzenia szkoły;

  • dostarczanie nowoczesnych systemów IT do prowadzenia szkoły.

Oczywiście, bieżących zadań zostaje całkiem sporo, ale z pewnością staną się one łatwiejszym wyzwaniem, gdy obok do pomocy mamy doświadczonego partnera. Ten oddech, który zapewnia Ci przejęcie przez nas pewnych obszarów działań, pozwala skupić się na tym, co najważniejsze: bieżącym prowadzeniu szkoły, współpracy z lektorami i rodzicami, utrzymaniu jakości nauczania, rozbudowie placówki, rozwoju dydaktycznym kadry i własnym. Chcesz dowiedzieć się więcej, jak przygotować się na otwarcie własnej szkoły języka angielskiego? Sprawdź nasz artykuł o tym, gdy pasja przeradza się w biznes.


Rozwój szkoły Franczyzobiorcy

Współpraca z Early Stage pozwala budować wspólnotę nie tylko wewnątrz samej marki i pracowników szkoły, lecz także nawiązać szczególny rodzaj relacji z uczniami i rodzicami. Szkoła językowa Early Stage to więcej niż tylko miejsce nauki języka angielskiego, co bardzo dobrze pokazują dwie odsłony naszej kampanii YouMatter, w ramach której, nauczyciele mieli okazję „spotkać się” z publiczną informacją zwrotną od tych, którym poświęcają swój czas i energię – uczniów i ich rodziców. Ta kampania bardzo dobrze pokazuje, że prowadząc szkołę z Early Stage, budujesz nową jakość edukacji, myślenia o tym, czym jest nauka. Ta świadomość nie tylko dodaje biznesowych skrzydeł, ale nadaje rozpędu do dalszego działania.

Współpraca z Early Stage

Atrakcyjność samej formuły franczyzy to tylko jeden z elementów, który sprawia, że partnerzy Early Stage odnoszą biznesowy i edukacyjnych sukces. Bardzo duże znaczenie ma podejście do edukacji, jakiego symbolem jest cała marka Early Stage. Tutaj nie chodzi tylko o działalność biznesową, lecz przede wszystkim tworzenie bezpiecznych, inspirujących i dynamicznych miejsc do nauki dla dzieci i motywującego środowiska rozwoju dla lektorów.

Do współpracy zapraszamy ludzi, którzy patrzą na świat edukacji podobnie jak my. Dzięki temu udało nam się stworzyć nie tylko cenioną przez rodziców markę, lecz także społeczność ludzi kreatywnych, zaangażowanych w swoją pracę, otwartych na rozwój. Jesteśmy więc dla siebie nieustannym wsparciem i motywacją, regularnie spotykamy się na szkoleniach, warsztatach i podczas szeregu innych projektów. Przez ostatnie 15 lat, od kiedy oferujemy współpracę franczyzową, rozwinęło się z nami 140. Franczyzobiorców, którzy otworzyli aż 800 placówek.

Zaufaj bezpiecznemu partnerowi i zacznij przygodę swojego życia, dołączając do społeczności franczyzobiorców Early Stage!

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Katarzyna Pfanhauser
franczyza@earlystage.pl
tel. 886-876-089


Komentarze

Communication cards 2

Materiały dla nauczycieli języka angielskiego - B2 Communication Cards

W tym sezonie będziemy się z Wami cyklicznie dzielić kartami gramatyczno-komunikacyjnymi do użycia w klasie z nastoletnimi uczniami na poziomie ...
Czytaj więcej
porazka

Neurobiologia porażki, czyli co porażka robi z naszym mózgiem?

Nie bój się popełniać błędów! Uczymy się na porażkach! Krok wstecz, ale dwa kroki w przód. Pomimo szczerych chęci te rady niezbyt dobrze na mnie działają. A ...
Czytaj więcej
Jak rozwijac warsztat jezykowy

Jak rozwijać warsztat językowy?

Podczas wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego stale pracujemy z pewnym, ograniczonym zestawem słów i zasad gramatycznych. Czy w takim wypadku is...
Czytaj więcej
Empty Name 261

Jak nauczyć dzieci, czym jest dobra porażka?

Jak myślicie, czemu porażka nie tylko może, ale wręcz powinna się wydarzać w życiu dziecka? Jak sprawić, aby dziecko dobrze sobie z nią radziło?...
Czytaj więcej