Early Stage Universe | Early Stage Universe

Zamień ruch na złotówki i daj dzieciom siłę!

Cześć! Cieszymy się, że tu jesteś i właśnie to czytasz. Move your heart with Early Stage to akcja charytatywna, w której wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych! <3 Dołącz do nas!

Im więcej dobra dajesz, tym więcej go otrzymujesz. Dokładnie tak działa nasza akcja! Biegaj, idź na rower lub spacer - zadbaj o swój wellbeing i pomagaj innym. Każdy kilometr, który zrobisz zamieni się na złotówki dla dzieci z Fundacji Dajemy dzieciom siłę! Fundacja wspiera dzieci, które doświadczyły przemocy oraz edukuje rodziców jak wychowywać ich pociechy z miłością i szacunkiem. Są to działania bardzo bliskie naszemu sercu. Razem możemy wesprzeć fundację i dać dzieciom siłę!

Psst.. Pochwal się swoimi osiągnięciami i zachęć innych nauczycieli do działania! Udostępnij swój wynik w Social Mediach i oznacz nas, używając hasztagu #earlystage<3

Akcja Move your heart with Early Stage trwa do 31 sierpnia!

Razem możemy więcej!

#earlystage<3

Zamień kilometry na złotówki!

Czyje serca (i nogi;) są zaangażowane w akcję Move Your Heart?

Nasza akcja charytatywna jest skierowana do wszystkich współpracowników Early Stage, oraz do nauczycieli spoza naszej szkoły, którzy chcieliby poprzez ruch zadbać o swój wellbeing i przy okazji wesprzeć także działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Zróbmy razem coś dobrego - dla siebie i dla innych <3

Jak dołączyć do akcji?

...

Krok 1

Ściągnij aplikację strava.com i utwórz darmowe konto

...

Krok 2

Dołącz do klubu ‘Move Your Heart with Early Stage’ tutaj

...

Krok 3

Zamień kilometry na złotówki! Każdy km na nogach = 1 zł, każdy km na kółkach = 0,5 zł

#earlystage<3