Rekomendacje

Rekomendacje dla Early Stage

Zadowolenie pracowników i klientów jest ważną częścią składową budującą sukces każdej firmy. Jesteśmy dumni mogąc współpracować z tak cenionymi partnerami:

 • PAH większe

  Early Stage od 2015 wspiera działania Polskiej Akcji Humanitarnej w wielu miejscach na świecie.

  Razem wybudowaliśmy studnię dla mieszkańców Sudanu Południowego, wspieraliśmy Syryjczyków oraz dzieci z ogarniętych konfliktem terenów Ukrainy. Jesteśmy dumni, że polskie firmy takie jak Early Stage tak solidarnie wspierają pomoc dla najbardziej potrzebujących na całym świecie. Cieszymy się, że jesteście z nami!

 • Mamo większe

  "Nasze organizacje połączyła współpraca, która trwa już kilka lat. Cieszy nas, że możemy wspierać Early Stage w promowaniu pomysłu na biznes, ale także w poszukiwaniu najlepszych lektorów do pracy z dziećmi! A obecność Early Stage w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom dowodzi, że firma dba także o swoich pracowników. W czasie pandemii połączyliśmy siły aby wypromować przedszkole on-line i inne rewelacyjne zajęcia dla dzieci!"

 • Brave większe

  Projekt Brave Kids w Rzeszowie rozkwita dzięki wsparciu Early Stage. Dzieci mają możliwość spotkać uczestników z innych krajów - w tym roku wyjątkowo tylko online. Na zakończenie warsztatów artystycznych dzieci wystąpiły na dużej plenerowej scenie, a także wspólnie zasadziły drzewka aby projekt zapuszczał tu korzenie. Łączą nas wspólne dziecięce sprawy! Dziękujemy za miłą współpracę.

 • Kosmos większe

  Early Stage patronuje Magazynowi Kosmos dla Dziewczynek. Nasza międzygalaktyczna przygoda trwa już trzeci rok! I jest to przygoda pełna zrozumienia, wzajemnego wsparcia i sympatii. Co tu dużo pisać, po prostu kosmicznie się lubimy i lubimy ze sobą współpracować.

 • Horyzonty anglistyki1

  Mamy przyjemność współpracować z Early Stage przy Ogólnopolskim Kongresie Anglistów, organizowanym przez Redakcję czasopisma „Horyzonty Anglistyki”. Cieszymy się bardzo na tę współpracę, ponieważ wystąpienia Early Stage są bardzo dobrze przygotowane i dają naszym uczestnikom dużą dawkę praktycznych wskazówek do pracy z uczniami. Życzę wszystkim takich Partnerów i mam nadzieję, że widzimy się również na kolejnych edycjach.

 • Nauczyciele 500 x 500

  Dziękujemy Early Stage za wspieranie naszych Zlotów online i na żywo! Warsztaty ES są ogromnym wsparciem dla lektorów, nauczycieli szkół podstawowych i uczących języka obcego nauczycieli przedszkolnych. W roku 2020 nasz zlot obejrzało kilka tysięcy osób spośród liczącej 27 tysięcy społeczności facebookowej grupy Nauczyciele angielskiego. Dziękujemy ES za tak liczną reprezentację i bogatą ofertę. Mamy nadzieję spotykać się na kolejnych edycjach Zlotu.

 • Logo

  Jooble jest międzynarodową witryną internetową służącą do poszukiwania ofert pracy, z której codziennie korzystają miliony ludzi w 71 krajach. Od tego roku nasza szkoła rozpoczęła z nimi współpracę.

  https://pl.jooble.org/