Early Stage Universe | Early Stage Universe
Grafiki_szkolenia

Szkolenia online dla nauczycieli języka angielskiego

Jeśli nauczanie języka angielskiego do Twoja pasja i chcesz rozwijać swoje nauczycielskie umiejętności – mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Darmowe szkolenia online, przygotowane przez metodyczki naszej szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage. Szkolenia online przygotowane są w formie krótkich nagrań, dzięki którym dowiesz się m.in. jak zaangażować uczniów w trakcie zajęć z języka angielskiego, jak motywować uczniów oraz czym jest myślenie krytyczne i jak go uczyć podczas swoich lekcji. A to oczywiście początek!

Które szkolenie online wybierasz?

Jak motywować uczniów podczas lekcji języka angielskiego Bezpłatne szkolenie

Jak motywować uczniów podczas lekcji języka angielskiego? Bezpłatne szkolenie

Nauczycielu, czy spotykasz się czasami w trakcie swoich lekcji ze spadkiem motywacji – zarówno swojej, jak i grupy? Szukasz nowych pomysłów, jak radzić sobie w takich sytuacjach i jak motywować uczniów? Śpieszymy do Ciebie z odpowiedzią w formie krótkiego filmiku szkoleniowego! Beata Rzeźniczak, metodyczka Early Stage, przedstawi Ci praktyczne sposoby na podnoszenie motywacji oraz narzędzia, które wzmocnią koncentrację uczniów podczas zajęć. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej
Jak zwiększyć zaangażowanie uczniów podczas lekcji online

Jak zwiększyć zaangażowanie uczniów podczas lekcji online

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z milczeniem uczniów podczas zdalnych lekcji języka angielskiego? Zapraszamy do obejrzenia szkolenia, podczas którego Monika Skrzeczanowska opowie Wam, jak zwiększyć zaangażowanie uczniów podczas lekcji online. Kliknij i obejrzyj szkolenie!

Czytaj więcej
Beti szkolenie październik

Jak uczyć myślenia (krytycznego) na lekcjach języka angielskiego

W szkoleniu Jak uczyć myślenia (krytycznego) na lekcjach języka angielskiego Beata Wysocka opowie Wam o tym, jak podkręcać umiejętność myślenia u Waszych uczniów. Kliknij i zobacz pełny opis szkolenia wraz z nagraniem! :-)

Czytaj więcej