Early Stage Universe | Early Stage Universe

Zamień etat na własną szkołę językową

2.07.2018
Bez tytułu

Wiele osób zatrudnionych na etat niezależnie od profesji marzy o tym, by w przyszłości zacząć pracować na własny rachunek. Prowadzenie biznesu oznacza dużo odpowiedzialności, ale jednocześnie mnóstwo satysfakcji. To także otwarta droga do wyższych zarobków, a przecież po to między innymi pracujemy. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Nauczyciele angielskiego nie stanowią pod tym względem wyjątku.

Spośród wszystkich języków obcych w Polsce prawdopodobnie jeszcze przez długie lata najbardziej popularny będzie właśnie angielski. Franczyza we współpracy z doświadczoną szkołą języków obcych to idealny sposób, aby zacząć działać na własną rękę, a jednocześnie ograniczyć ryzyko związane ze startem i zyskać cenny know-how.

Własna szkoła językowa - załóż ją z Early Stage.

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która działa już od blisko trzech dekad. Proponowane przez nas metody zostały pozytywnie zweryfikowane. Rozpoczynając od jednej placówki, stworzyliśmy prawdziwą sieć liczącą obecnie ponad 500 szkół zlokalizowanych na terenie całej Polski. Chcemy współpracować z nauczycielami, dlatego w Early Stage Universe oferujemy:

  • szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego,
  • pracę w charakterze lektora w jednej z naszych placówek,
  • możliwość prowadzenia własnej strony na zasadzie franczyzy
  • nauczanie języka angielskiego na naszej licencji,
  • szereg przydatnych materiałów dydaktycznych.

Dziś skupimy się na franczyzie. Języka angielskiego warto uczyć się od najmłodszych lat, co doskonale rozumie coraz większa liczba rodziców. Dlatego popyt na profesjonalne nauczanie języka angielskiego wciąż będzie wysoki. Wspólnie możemy sprawić, że w Twoim mieście lub okolicy pojawi się szkoła językowa i właśnie Ty będziesz kierować tym ambitnym projektem.

Angielski franczyza - dla kogo przeznaczona jest oferta Early Stage?

Cenimy ambitnych specjalistów od nauczania angielskiego, którzy nie boją się nowych wyzwań. Chcemy jednak, by nasi partnerzy mieli pewność, na czym polega prowadzenie własnej szkoły językowej dla dzieci i młodzieży. Jeśli potrafisz pracować z dziećmi i nastolatkami, nasza oferta z pewnością jest dla Ciebie. To praca pełna wyzwań, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji. Dzieci to indywidualiści, potrafią być głośne, a ich rodzice stawiać przed nauczycielami duże wymagania. Z drugiej strony praca z dziećmi i młodzieżą oznacza dużą dawkę radości każdego dnia i pod wieloma względami jest weselsza niż uczenie języka angielskiego dorosłych.

Jeśli jesteś podobnego zdania i czujesz gotowość do prowadzenia własnego biznesu, wzięcia odpowiedzialności za jego rozwój, dołącz do nas. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia i wiedzę, która pomoże Ci odnieść sukces.


Nasze metody nauczania

Nasz sukces wynika z przyjętych przez nas metod nauczania dzieci i młodzieży. Doskonale wiemy, że uczą się one języków obcych nieco inaczej niż dorośli. Skupiamy się na pobudzaniu zmysłów – wykorzystaniu rymu i muzyki w nauce słówek i zwrotów. Stawiamy na aktywność w postaci zajęć teatralnych i ruchowych. Ważne są dla nas dobre relacje, emocje, które również ułatwiają naukę języków obcych, a także doskonały humor, bo nauka jest najbardziej efektywna w dobrej atmosferze. Oczywiście nie zapominamy przy tym o korzystaniu z dobrych i sprawdzonych materiałów dydaktycznych, które nadal stanowią podstawę efektywnej nauki. Jeśli również wierzysz w te metody, a także czujesz, że dobrze się sprawdzasz w ich stosowaniu, koniecznie do nas dołącz.

Szkoła języka angielskiego na zasadzie franczyzy - jak to działa?

Jako Early Stage dajemy naszym partnerom niezbędne narzędzia do prowadzenia własnego biznesu. Know-how i metodyka stanowią fundament tego biznesu, ale kładziemy nacisk również na inne aspekty. Rozpoczynając franczyzę, dowiesz się, jak administrować swoim biznesem, jak prowadzić marketing i jak dbać o sprawy finansowe. Wierzymy, że Twój projekt będzie długofalowy i skorzystasz na naszych dotychczasowych doświadczeniach. Nasza oferta skierowana jest również do istniejących już szkół językowych, które pragną się rozwijać i wznieść nauczanie języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży na zupełnie nowy poziom.

Współpracując z nami, nie ponosisz zbędnych kosztów w postaci opłat wstępnych i innych stałych wydatków. Nie musisz gromadzić środków niezbędnych na inwestycje czy adaptację lokalu do prowadzenia szkoły.

Jeśli takie argumenty do Ciebie przemawiają, koniecznie prześlij nam swoje CV i uzasadnij, dlaczego pragniesz podjąć z nami współpracę w ramach franczyzy. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę wstępną, podczas której lepiej się poznamy. Później ustalimy zasady współpracy i podpiszemy umowę, a Ty zaczniesz działać w ramach własnej szkoły językowej.

Zanim podejmiesz decyzję, dokładnie zapoznaj się z dostępnymi na naszej stronie materiałami dotyczącymi franczyzy. Na wszelkie Twoje pytania odpowiemy telefonicznie i chętnie rozwiejemy wątpliwości. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i wspólnie będziemy tworzyć najlepszą w Polsce szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży!

Komentarze

Artykuł 24 11

Czy franczyza to dobry pomysł, gdy straszy inflacja?

Nie da się ukryć, że sytuacja gospodarcza w naszym kraju ulega pogorszeniu. Inflacja obecnie jest na poziomie 17,2%. Jednak życie toczy się dalej i nie możem...
Czytaj więcej
Artykuł

Czy franczyza w edukacji to dobry kierunek?

Aby firma odniosła sukces, musimy liczyć się z tym, że na początku będzie to niełatwa droga pod górę. W końcu – cel osiągają ci najwytrwalsi. Nie inaczej jes...
Czytaj więcej
Inwestycje franczyzowe

Inwestycje, jakie czekają Cię przed otwarciem szkoły językowej i w trakcie jej działania

Otwarcie szkoły językowej, a także jej codzienne prowadzenie wiąże się z szeregiem inwestycji. O niektórych z nich musimy pamiętać już na samym początku drog...
Czytaj więcej