Proste i szybkie gry na lekcje angielskiego | Early Stage Universe
Bell

Quick Trick season 2, episode 6: DON'T RING THE BELL

24.04.2024

W szóstym odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy zabawę, która może uatrakcyjnić pracę z nowym słownictwem. Wszystko czego potrzebujesz do tej aktywności to kolorowe karty obrazkowe i dzwoneczek.

Poznaj nasz quick trick! 🔔

Czytaj więcej
Paper balls

Quick Trick season 2, episode 5: PAPER BALLS

24.04.2024

W piątym odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy grę, która może uatrakcyjnić pracę na poziomie definicji. Wszystko czego potrzebujesz do tej aktywności to kolorowe kulki papieru, magnesy w tych samych kolorach co kulki i pudełko/woreczek.

Poznaj nasz quick trick! 📦🟢🔵🟣

Czytaj więcej
IT with Doti quick trick bottle flip

Quick Trick season 2, episode 4: BOTTLE FLIP

24.04.2024

W czwartym odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy prostą aktywność, która może uatrakcyjnić pracę na poziomie definicji. Wszystko czego potrzebujesz do tej aktywności to plastikowa butelka z wodą.

Poznaj nasz quick trick! 📱

Czytaj więcej
IT with Doti quick trick thumbnails miniaturki 26

Quick Trick season 2, episode 3: TORCHES

24.04.2024

Potrzebujesz skupić uwagę swoich uczniów w czasie utrwalania nowego słownictwa? Chcesz zaangażować w atrakcyjną zabawę z gadżetem wszystkich swoich uczniów, a Twoja torba lektorska już więcej nie zmieści?

Poznaj nasz quick trick! 📱

Czytaj więcej
IT with Doti quick trick thumbnails miniaturki 24

Quick Trick season 2, episode 2: ONE PEN

13.03.2024

W drugim odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy kolejny sposób na ćwiczenie nauki pisania nowych słów bez konieczności przynoszenia do klasy wielu gadżetów! 🖊️

Czytaj więcej
IT with Doti quick trick thumbnails miniaturki 22

Quick Trick season 2, episode 1: LAMINATING POUCHES

12.03.2024

Twoi uczniowie nie przepadają za nauką pisania nowych słów? Ćwiczenie pisania kojarzy im się tylko z podręcznikiem? Czujesz, że Twoim uczniom potrzeba więcej dynamicznych aktywności w trakcie zajęć?

Z pomocą przyjdą Ci folie do laminowania! 📃🖍️

Czytaj więcej
Proste i szybkie gry edukacyjne wieża z kubków

Proste i szybkie gry edukacyjne – #7 wieża z kubków

16.03.2021

Poszukujesz nowej, ciekawej inspiracji na to, jak powtarzać z uczniami słownictwo oraz gramatykę? Zastanawiasz się, jakie powtórki będą jednocześnie angażować dzieci i dostarczać im rozrywki? Nauczycielu, dobrze trafiłeś! Poznaj nasz kolejny pomysł na szybką grę edukacyjną, którą przygotujesz dosłownie w kilka minut przed zajęciami, a która dostarczy Twoim uczniom dobrej zabawy! Sprawdź sam! 👆

Czytaj więcej
Proste i szybkie gry edukacyjne losowanie z pudełka

Proste i szybkie gry edukacyjne – #6 Losowanie z pudełka

3.03.2021

Nauczycielu, przychodzimy do Ciebie z kolejnym pomysłem, który pomoże Ci w szybki i prosty sposób przygotować aktywności na zajęcia języka angielskiego! Tym razem pokażemy, w jaki sposób przygotowane w kilka minut ozdobne pudełko może stać się wsparciem w sprawdzeniu znajomości słownictwa Twoich uczniów. :)

Czytaj więcej
Proste i szybkie gry edukacyjne 5 papierowe kule

Proste i szybkie gry edukacyjne - #5 paper ball

16.02.2021

Czy zdarza Ci się, że w ferworze obowiązków nie masz wystarczająco czasu, aby przygotować proste aktywności, które pomogą Twoim uczniom w powtórce materiału? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pokażemy Ci, jak w prosty sposób wykonać gry edukacyjne, które urozmaicą Twoje lekcje języka angielskiego. Oto pomysł nr 5, czyli paper ball!

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki

Proste i szybkie gry edukacyjne - #4 Okienka

4.02.2021

Drogi nauczycielu! Mamy dla Ciebie nowy pomysł na grę edukacyjną, do wykorzystania na zajęciach języka angielskiego ze swoimi uczniami! Prezentujemy Ci tzw. 'okienka', które możesz wykorzystać do bardzo wielu aktywności - w opisie znajdziesz nasze propozycje oraz filmik z instrukcją stworzenia takich okienek :)

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki 3

QUICK TRICK #3

14.10.2020

QUICK TRICK #3 - pomysł na powtórkę z użyciem dużych kostek do gry

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki

QUICK TRICK #2

28.09.2020

QUICK TRICK #2 - TANGRAMS

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki 1

QUICK TRICKS - czyli gry i zabawy do przygotowania w 10 minut!

23.09.2020

Early Stage wraca z serią Quick Trick, czyli szybkimi w wykonaniu grami i zabawami edukacyjnymi, które można przygotować 10 minut przed lekcją. Do ich wykonania nie potrzeba skomplikowanych narzędzi - zawsze przyda się to, co masz pod ręką. Instrukcja jest zawarta w każdym filmie!

Czytaj więcej