Early Stage Universe
Proste i szybkie gry edukacyjne wieża z kubków

Proste i szybkie gry edukacyjne – #7 wieża z kubków

16.03.2021

Poszukujesz nowej, ciekawej inspiracji na to, jak powtarzać z uczniami słownictwo oraz gramatykę? Zastanawiasz się, jakie powtórki będą jednocześnie angażować dzieci i dostarczać im rozrywki? Nauczycielu, dobrze trafiłeś! Poznaj nasz kolejny pomysł na szybką grę edukacyjną, którą przygotujesz dosłownie w kilka minut przed zajęciami, a która dostarczy Twoim uczniom dobrej zabawy! Sprawdź sam! 👆

Czytaj więcej
Proste i szybkie gry edukacyjne losowanie z pudełka

Proste i szybkie gry edukacyjne – #6 Losowanie z pudełka

3.03.2021

Nauczycielu, przychodzimy do Ciebie z kolejnym pomysłem, który pomoże Ci w szybki i prosty sposób przygotować aktywności na zajęcia języka angielskiego! Tym razem pokażemy, w jaki sposób przygotowane w kilka minut ozdobne pudełko może stać się wsparciem w sprawdzeniu znajomości słownictwa Twoich uczniów. :)

Czytaj więcej
Proste i szybkie gry edukacyjne 5 papierowe kule

Proste i szybkie gry edukacyjne - #5 paper ball

16.02.2021

Czy zdarza Ci się, że w ferworze obowiązków nie masz wystarczająco czasu, aby przygotować proste aktywności, które pomogą Twoim uczniom w powtórce materiału? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pokażemy Ci, jak w prosty sposób wykonać gry edukacyjne, które urozmaicą Twoje lekcje języka angielskiego. Oto pomysł nr 5, czyli paper ball!

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki

Proste i szybkie gry edukacyjne - #4 Okienka

4.02.2021

Drogi nauczycielu! Mamy dla Ciebie nowy pomysł na grę edukacyjną, do wykorzystania na zajęciach języka angielskiego ze swoimi uczniami! Prezentujemy Ci tzw. 'okienka', które możesz wykorzystać do bardzo wielu aktywności - w opisie znajdziesz nasze propozycje oraz filmik z instrukcją stworzenia takich okienek :)

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki 3

QUICK TRICK #3

14.10.2020

QUICK TRICK #3 - pomysł na powtórkę z użyciem dużych kostek do gry

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki

QUICK TRICK #2

28.09.2020

QUICK TRICK #2 - TANGRAMS

Czytaj więcej
Quick tricks grafiki 1

QUICK TRICKS - czyli gry i zabawy do przygotowania w 10 minut!

23.09.2020

Early Stage wraca z serią Quick Trick, czyli szybkimi w wykonaniu grami i zabawami edukacyjnymi, które można przygotować 10 minut przed lekcją. Do ich wykonania nie potrzeba skomplikowanych narzędzi - zawsze przyda się to, co masz pod ręką. Instrukcja jest zawarta w każdym filmie!

Czytaj więcej