Early Stage Universe

Od teachera do ownera, czyli jak zostać franczyzobiorcą Early Stage

23.02.2023
Franczyza

Od teachera do ownera, czyli jak zostać franczyzobiorcą Early Stage

23.02.2023

Franczyza edukacyjna, czy to biznes dla mnie?

Franczyza Early Stage jest propozycją współpracy przede wszystkim dla osób, które mają doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i które chcą pójść w tym o krok dalej – rozpocząć pracę na własny rachunek, a z czasem zatrudniać osoby do swojego zespołu. Nie trzeba mieć ukończonej filologii angielskiej, jednak trzeba znać angielski na bardzo dobrym poziomie i mieć doświadczenie w jego nauczaniu. Zwracamy również uwagę na umiejętności organizacyjne kandydatów, gotowość do rozwoju i podejmowania wyzwań oraz biznesowe podejście do prowadzonych działań.

Franczyza szkoły języka angielskiego, od czego zacząć?

Sprawdzony partner w takim przypadku to podstawa. Postaw na markę, która: jest długo na rynku, kieruje do Ciebie korzystną ofertę współpracy, oraz zapewnia know-how, który w przypadku prowadzenia szkoły, jest niezwykle pomocnym i nieocenionym wkładem na początku drogi z własnym biznesem. Dostęp do wiedzy, strategii, grona odbiorców i wypracowanej przez lata, skutecznej metody to największe walory franczyzy, na które sami musielibyśmy pracować przez bardzo długi czas.

Kogo zapraszamy do nawiązania partnerstwa?

Do współpracy zapraszamy osoby, które: świetnie opanowały język angielski, biegle posługują się polskim, mają doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, cechują się dobrą organizacją pracy i chęcią rozwoju, a także podejmowaniem wyzwań. Nieobowiązkowe, lecz mile widziane będą kompetencje liderskie i doświadczenie w nauczaniu grupowym. Jeśli w tym opisie odnajdujesz siebie, wejdź na naszą stronę poświęconą franczyzie i dowiedz się więcej o zakładaniu własnego biznesu.

Otwieranie franczyzy szkoły językowej, krok po kroku

Otwarcie franczyzy szkoły języka angielskiego z Early Stage możemy podzielić na 5 kroków.

Etap 1. Wysłanie zgłoszenia

To Twój pierwszy krok do własnego biznesu. Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 886 876 089; mailowo: franczyza@earlystage.pl lub wyślij nam swoje zgłoszenie: TUTAJ , a my po jego rozpatrzeniu wrócimy z odpowiedzią.

Etap 2. Poznajemy się na Zoomie

To ważny dla nas krok, dlaczego? Na spotkaniu poznamy swoje wizje na prowadzenie filii, opowiemy Ci o metodzie Early Stage, podzielimy się naszym doświadczeniem związanym z prowadzeniem szkoły i z miłą chęcią wysłuchamy, jak Ty postrzegasz pracę w branży edukacyjnej. Mamy szansę się poznać, zrozumieć i podjąć decyzję czy odpowiadają nam warunki współpracy.

Etap 3. Przeprowadzasz lekcję pokazową

Jeśli obie strony będą czuły porozumienie, kolejnym krokiem będzie przeprowadzenie lekcji pokazowej w jednej z naszych szkół w Warszawie. Celem takiej lekcji jest sprawdzenie przez kandydata naszej metody i materiałów w praktyce. Bardzo zależy nam na tym, aby osoba, która finalnie założy szkołę Early Stage, czuła w 100% nasz sposób nauczania. Dzięki temu etapowi będziemy mogli lepiej zrozumieć Ciebie oraz to, czy nasza metoda i wizja nauczania, są spójne z Twoimi wartościami.

Etap 4. Omawiamy warunki współpracy

W trakcie spotkania omawiamy pomysły na rozwój Twojej filii, rentowność szkoły w pierwszych latach oraz podsumowujemy warunki współpracy. Jest to też okazja do zobaczenia naszej siedziby głównej i poczucia klimatu naszej centrali.

Etap 5. Podpisujemy umowę, zaczynamy wdrożenie

Krok 5 to finalizacja umowy i początek wdrożenia. Otrzymasz od nas wszelkie niezbędne materiały i zaczniesz się z nami wdrażać w świat Early Stage. Proces wdrożeniowy jest ułożony w przemyślany sposób – zależy nam na tym, aby stosować metodę małych kroków, aby nie przytłoczyć ilością materiału do przyswojenia. Spotkania wdrożeniowe są podzielone na etapy i skupione na praktycznych aspektach – tak, aby franczyzobiorca otrzymał pigułkę wiedzy, niezbędną do szybkiego startu i efektywnego działania już od podpisania umowy.

W Early Stage staramy się wspierać naszych franczyzobiorców tak bardzo, jak tylko to możliwe. Dlatego po podpisaniu umowy nie zostaniesz sam. Jak dokładnie wygląda proces wdrożenia w naszej sieci? Na początku będą to spotkania online z naszymi specjalistami, a także materiały do czytania, słuchania i oglądania. Zyskasz stały kontakt z centralą, której zadaniem jest rozwijanie oferty oraz codzienne wspieranie franczyzobiorców. Natomiast na koniec procesu wdrożenia, w sierpniu, czekają Cię warsztaty stacjonarne, po których będziesz gotowy, do otwarcia drzwi własnego biznesu we wrześniu.

Poznaj historie innych franczyzobiorców

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto podjąć wyzwanie, zobacz historie naszych franczyzobiorców.

Kliknij w link i poznaj Łukasza i Ewelinę, którzy zdecydowali się otworzyć szkołę Early Stage w niewielkiej miejscowości, a historia rozwoju ich biznesu przybrała naprawdę świetny obrót.

A może zainspiruje Cię opowieść o losach Kasi i Łukasza? To franczyzobiorcy, którzy zdecydowali się otworzyć szkołę w czasie pandemii.

Przekonaj się, jak działa solidna metoda Early Stage i załóż swoją szkołę z nami, jako partnerem.

Komentarze

Pozytywny feedback konstruktywna informacja zwrotna

Jak dawać wspierający feedback? Przykłady konstruktywnej informacji zwrotnej

Czy powiedzenie „To kiepskie” jest dobrym feedbackiem? Wiadomo, że nie. A czy powiedzenie „To doskonałe, jesteś geniuszem!” jest lepszym? Nie bardzo! Dlaczeg...
Czytaj więcej
Webinaria dla nauczycieli angielkskiego jakie maja rodzaje

Webinaria dla lektorów angielskiego. Czym są? Jakie mają rodzaje? Dlaczego warto w nich uczestniczyć?

Czym są webinaria? Zwane również webinarami (z ang. „web” + „seminar”), są to interaktywne szkolenia, warsztaty, prezentacje lub dyskusje online. Webinaria d...
Czytaj więcej
Kompetencje miekkie w pracy nauczyciela angielskiego

Rozwijanie kompetencji miękkich jako nauczyciel – kluczowe umiejętności lektora

Kompetencje miękkie są niezwykle ważne w codziennej pracy nauczyciela. Obok doskonałej znajomości języka (która w tym zawodzie jest oczywista), odgrywają one...
Czytaj więcej
IT with Doti quick trick bottle flip

Quick Trick season 2, episode 4: BOTTLE FLIP

W czwartym odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy prostą aktywność, która może uatrakcyjnić pracę na poziomie definicji. Wszystko czego potrzebuje...
Czytaj więcej