Early Stage Universe | Early Stage Universe

Szkolenia dla lektorów/ek języka angielskiego w Early Stage

24.01.2023
szkolenia dla lektorow

Szkolenia metodyczne dla nauczycieli/lek języka angielskiego

Jeśli szukasz nowej drogi zawodowej jako lektor/ka języka angielskiego, nie mogłeś lepiej trafić. Nasze szkolenia zapewnią Ci solidny start lub świetne uzupełnienie już posiadanych wiedzy i umiejętności. Co możemy zaoferować w ramach naszych wewnętrznych szkoleń dla nauczycieli? Wszystko, co sami wiemy! A jest tego naprawdę sporo. Podczas niemal 30 lat istnienia szkoły zebraliśmy ogromną bazę materiałów, która codziennie pomaga nam w uczeniu kolejnych lektorskich umysłów. Na szkoleniach nie poruszamy jedynie zagadnień metodycznych. Pokazujemy, że bycie lektorem to coś więcej. To przewodzenie, to zabawa, to satysfakcja z rozwoju, to pokonywanie nowych wyzwań wspólnie z uczniami, ale także samorozwój. Nasze szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego stworzyli metodycy Early Stage, we współpracy z doświadczonymi lektorami, którzy świetnie zgłębili metody efektownej i efektywnej nauki angielskiego dzięki pracy z dziećmi i młodzieżą. Spotkania mają formę stacjonarną lub online. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że nie zabraknie Ci inspiracji i możliwości rozwoju warsztatu lektorskiego.


Webinaria dla lektorów/ek języka angielskiego

Aby na bieżąco uzupełniać i poszerzać wiedzę lektorów/ek języka angielskiego stworzyliśmy cykl webinariów, które poruszają najczęstsze wyzwania i możliwości pojawiające się w pracy nauczyciela. Po każdym z nich uczestnicy otrzymują certyfikat będący potwierdzeniem udziału. Webinaria to darmowy sposób na stałe dostarczanie nowej wiedzy z zakresu nauczania języka angielskiego. W naszej ofercie odnajdziesz wiele ciekawych propozycji, odpowiadających na potrzeby lektorów uczących różne grupy wiekowe. Sprawdź nasz harmonogram webinariów i koniecznie zapisz w kalendarzu nadchodzące wydarzenia.


Kursy i materiały online dla nauczycielek i nauczycieli angielskiego

Nauczanie języka to Twoja pasja, w której chcesz się rozwijać? Nie masz czasu bądź możliwości, aby wziąć udział w szkoleniach grupowych? Mamy coś także dla Ciebie! Darmową wiedzę dla nauczycieli/ek języka angielskiego online, przygotowaną przez wykwalifikowaną kadrę metodyczną i szkoleniową Early Stage.

Kursy online dla lektorek i lektorów angielskiego oferowane są w krótkiej formie nagrań o zróżnicowanej tematyce dotyczącej nauczania angielskiego. Wyniesiesz z nich różne pomysły, które z powodzeniem wykorzystasz podczas prowadzenia własnych zajęć z uczniami. Jesteś ciekawy/a, jakie tematy poruszamy? Sprawdź naszą stronę szkoleń dla nauczycieli/ek języka angielskiego online.

Jeśli wolisz szybsze rozwiązania, skorzystaj z Grammar Go, naszych gotowych pomysłów na gry, które sprawią, że uczniowie pokochają gramatykę lub z sekcji freebies, bogatej w materiały, które dodają lekcjom świeżości i wspomagają rozwój kompetencji XXI wieku.

Nawet najlepszy lektor czy najlepsza lektorka, wciąż może pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić nabyte umiejętności. Chęć pogłębiania wiedzy to dowód na to, że nie tylko potrafimy uczyć, ale i rozwijać samych siebie.

Przydatne linki:

👉Grupa na FB dla nauczycieli

👉Oferty pracy

👉Program Talent Booster


Komentarze

Communication cards 2

Materiały dla nauczycieli języka angielskiego - B2 Communication Cards

W tym sezonie będziemy się z Wami cyklicznie dzielić kartami gramatyczno-komunikacyjnymi do użycia w klasie z nastoletnimi uczniami na poziomie ...
Czytaj więcej
porazka

Neurobiologia porażki, czyli co porażka robi z naszym mózgiem?

Nie bój się popełniać błędów! Uczymy się na porażkach! Krok wstecz, ale dwa kroki w przód. Pomimo szczerych chęci te rady niezbyt dobrze na mnie działają. A ...
Czytaj więcej
Jak rozwijac warsztat jezykowy

Jak rozwijać warsztat językowy?

Podczas wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego stale pracujemy z pewnym, ograniczonym zestawem słów i zasad gramatycznych. Czy w takim wypadku is...
Czytaj więcej
Empty Name 261

Jak nauczyć dzieci, czym jest dobra porażka?

Jak myślicie, czemu porażka nie tylko może, ale wręcz powinna się wydarzać w życiu dziecka? Jak sprawić, aby dziecko dobrze sobie z nią radziło?...
Czytaj więcej