Early Stage Universe

Szkolenia dla lektorów/ek języka angielskiego w Early Stage

24.01.2023
szkolenia dla lektorow

Szkolenia metodyczne dla nauczycieli/lek języka angielskiego

Jeśli szukasz nowej drogi zawodowej jako lektor/ka języka angielskiego, nie mogłeś lepiej trafić. Nasze szkolenia zapewnią Ci solidny start lub świetne uzupełnienie już posiadanych wiedzy i umiejętności. Co możemy zaoferować w ramach naszych wewnętrznych szkoleń dla nauczycieli? Wszystko, co sami wiemy! A jest tego naprawdę sporo. Podczas niemal 30 lat istnienia szkoły zebraliśmy ogromną bazę materiałów, która codziennie pomaga nam w uczeniu kolejnych lektorskich umysłów. Na szkoleniach nie poruszamy jedynie zagadnień metodycznych. Pokazujemy, że bycie lektorem to coś więcej. To przewodzenie, to zabawa, to satysfakcja z rozwoju, to pokonywanie nowych wyzwań wspólnie z uczniami, ale także samorozwój. Nasze szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego stworzyli metodycy Early Stage, we współpracy z doświadczonymi lektorami, którzy świetnie zgłębili metody efektownej i efektywnej nauki angielskiego dzięki pracy z dziećmi i młodzieżą. Spotkania mają formę stacjonarną lub online. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że nie zabraknie Ci inspiracji i możliwości rozwoju warsztatu lektorskiego.


Webinaria dla lektorów/ek języka angielskiego

Aby na bieżąco uzupełniać i poszerzać wiedzę lektorów/ek języka angielskiego stworzyliśmy cykl webinariów, które poruszają najczęstsze wyzwania i możliwości pojawiające się w pracy nauczyciela. Po każdym z nich uczestnicy otrzymują certyfikat będący potwierdzeniem udziału. Webinaria to darmowy sposób na stałe dostarczanie nowej wiedzy z zakresu nauczania języka angielskiego. W naszej ofercie odnajdziesz wiele ciekawych propozycji, odpowiadających na potrzeby lektorów uczących różne grupy wiekowe. Sprawdź nasz harmonogram webinariów i koniecznie zapisz w kalendarzu nadchodzące wydarzenia.


Kursy i materiały online dla nauczycielek i nauczycieli angielskiego

Nauczanie języka to Twoja pasja, w której chcesz się rozwijać? Nie masz czasu bądź możliwości, aby wziąć udział w szkoleniach grupowych? Mamy coś także dla Ciebie! Darmową wiedzę dla nauczycieli/ek języka angielskiego online, przygotowaną przez wykwalifikowaną kadrę metodyczną i szkoleniową Early Stage.

Kursy online dla lektorek i lektorów angielskiego oferowane są w krótkiej formie nagrań o zróżnicowanej tematyce dotyczącej nauczania angielskiego. Wyniesiesz z nich różne pomysły, które z powodzeniem wykorzystasz podczas prowadzenia własnych zajęć z uczniami. Jesteś ciekawy/a, jakie tematy poruszamy? Sprawdź naszą stronę szkoleń dla nauczycieli/ek języka angielskiego online.

Jeśli wolisz szybsze rozwiązania, skorzystaj z Grammar Go, naszych gotowych pomysłów na gry, które sprawią, że uczniowie pokochają gramatykę lub z sekcji freebies, bogatej w materiały, które dodają lekcjom świeżości i wspomagają rozwój kompetencji XXI wieku.

Nawet najlepszy lektor czy najlepsza lektorka, wciąż może pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić nabyte umiejętności. Chęć pogłębiania wiedzy to dowód na to, że nie tylko potrafimy uczyć, ale i rozwijać samych siebie.

Przydatne linki:

👉Grupa na FB dla nauczycieli

👉Oferty pracy

👉Program Talent Booster


Komentarze

Pozytywny feedback konstruktywna informacja zwrotna

Jak dawać wspierający feedback? Przykłady konstruktywnej informacji zwrotnej

Czy powiedzenie „To kiepskie” jest dobrym feedbackiem? Wiadomo, że nie. A czy powiedzenie „To doskonałe, jesteś geniuszem!” jest lepszym? Nie bardzo! Dlaczeg...
Czytaj więcej
Webinaria dla nauczycieli angielkskiego jakie maja rodzaje

Webinaria dla lektorów angielskiego. Czym są? Jakie mają rodzaje? Dlaczego warto w nich uczestniczyć?

Czym są webinaria? Zwane również webinarami (z ang. „web” + „seminar”), są to interaktywne szkolenia, warsztaty, prezentacje lub dyskusje online. Webinaria d...
Czytaj więcej
Kompetencje miekkie w pracy nauczyciela angielskiego

Rozwijanie kompetencji miękkich jako nauczyciel – kluczowe umiejętności lektora

Kompetencje miękkie są niezwykle ważne w codziennej pracy nauczyciela. Obok doskonałej znajomości języka (która w tym zawodzie jest oczywista), odgrywają one...
Czytaj więcej
IT with Doti quick trick bottle flip

Quick Trick season 2, episode 4: BOTTLE FLIP

W czwartym odcinku drugiego sezonu QUICK TRICK przedstawiamy prostą aktywność, która może uatrakcyjnić pracę na poziomie definicji. Wszystko czego potrzebuje...
Czytaj więcej